31.

Powiem szczerze bardzo się wkręciłam w blogowanie. Nie chodzi mi nawet o sam fakt pisania czy posiadania odbiorców. Nie. Chodzi mi o miejsce, w którym mogę składować inspiracje. Ile razy zdarzyło się, że usłyszałam, przeczytałam albo zobaczyłam coś ciekawego ale nie miałam czasu albo ochoty się nad tym zatrzymać? A potem znikało to bezpowrotnie w czeluściach internetu lub mojej pamięci.

Poza tym jak manifestuję moje postanowienia publicznie czuję większą motywację by doprowadzić rozpoczęte sprawy do końca. Mogę w każdej chwili wrócić to listy to-do sprzed kilku dni lub tygodni i podsumować co udało mi się osiągnąć a czego nie i na dodatek wyciągnąć wnioski i coś poprawić. D tej pory nawet jak obiecywałam sobie, że coś zmienię w kilka minut udawało mi się o tym zapomnieć z powodu natłoku obowiązków dnia codziennego.

Dzisiaj chciałam koniecznie wrzucić tu dwa sklepy internetowe, które zawładnęły moim sercem i koniecznie muszę zrobić u nich kiedyś zakupy http://pantuniestal.com i http://gryfnie.com/sklep/

Moja lista must-have (do tego pierwsza modelka jest PRZEPIĘKNA!!)

Nawet nie przeglądam kategorii "wyprzedane" bo mi serce pęka, że nie mogę tego wszystkiego sobie kupić tu i teraz! 

Dla nie Ślązoków - gruba to po prostu kopalnia!Share on Google Plus

About motocyklistka.eu

4 komentarze:

  1. uwielbiam koszulki z fajnymi napisami :) dzieki za linki

    OdpowiedzUsuń
  2. Super, ze się podoba :)) Czasem trzeba wyluzować:)

    OdpowiedzUsuń

...